404, Bulunamadı - Ankara Web Forum

İçeriğe git
404 Bulunamadı

Aradığınız içerik bulunamadı, sayfa taşınmış yayından kaldırılmış yada güncelleniyor olabilir. Sorun yaşanan sayfayı yeniden yükleyerek tekrar deneyebilir veya aşağıda gösterildiği gibi tarayıcı geçmişini temizleme işlemi yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve destek için lütfen info adresimize mesajınızı gönderiniz.
Android telefonunuzda veya tabletinizde Chrome uygulamasını  açın. Sağ üstte Diğer   Geçmiş'e dokunun. Adres çubuğunuz ekranın alt tarafındaysa adres çubuğunda parmağınızı yukarı doğru kaydırın. Geçmiş'e dokunun. Tarama verilerini temizle'ye dokunun. "Zaman aralığı"nın yanında indirme geçmişinin ne kadarını silmek istediğinizi seçin. Her şeyi silmek için Tüm zamanlar'ı seçin. "Tarama geçmişi"ni işaretleyin. Silmek istemediğiniz diğer verilerin işaretini kaldırın. Verileri temizle'ye dokunun.
iPhone veya iPad'inizde Chrome uygulamasını  açın. Sağ altta Diğer   Geçmiş'e  dokunun. Altta Tarama Verilerini Temizle'ye dokunun. Tarama geçmişi'ni kontrol edin. Varsayılan olarak işaretlenmiş olabilir. Silmek istemediğiniz diğer öğelerin işaretini kaldırın.Tarama Verilerini Temizle  Tarama Verilerini Temizle'ye dokunun .Sağ üstte Bitti'ye dokunun.
Bilgisayarınızda Chrome'u açın. Sağ üstte Diğer'i  tıklayın. Geçmiş  Geçmiş'i tıklayın. Solda Tarama verilerini temizle'yi tıklayın. Bir kutu görüntülenir. Açılan menüde indirme geçmişinin ne kadarını silmek istediğinizi seçin. Her şeyi silmek için Tüm zamanlar'ı seçin. "Tarama geçmişi" de dahil olmak üzere, Chrome'un temizlemesini istediğiniz bilgilerin kutularını işaretleyin. Silebileceğiniz tarama verisi türleri hakkında daha fazla bilgi edinin Verileri temizle'yi tıklayın.
Menüyü aç adlı butona tıklayın. Geçmiş bölümüne giriş yapın. Yakın geçmişi temizle..sekmesine tıklayın Temizlenecek zaman aralığı kutucuğunu Her şey yapın. Ayrıntılar bölümündeki tüm seçenekleri seçin. Şimdi temizle butonuna tıklayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.
Sol üst tarafta bulunan Opera yazısına tıklayın Geçmiş bölümüne tıklayın Tarama verilerini temizle butonuna tıklayın Ve son olarak silmek istediğiniz verileri seçin, göz atma geçmişinizin hangi tarihten itibaren silinmesini istediğinizi seçin ve temiz butonuna tıklayın.
İçeriğe dön